Menu
Your Cart

Kişisel Bakım Ürünleri

Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN SAÇ BAKIM YAĞI *Saç dökülmesini önler *Aşırı yıpranmış ve yorgun saçları onarır *Saç gücünü ve elastikiyetini arttırır *Saçlarınıza ekstra hacim kazandırır *150ml..
₺49,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN YAĞLI SAÇ BAKIM KREMİ *Yıpranmış Saç ve Sakalı Onarır *Saçların Köklerini Güçlendirir *Saç ve Sakalı Uzatır *Saç ve Sakalı Yumuşatır *Saç ve Sakalı Besler *Saç  ve Sakal Kırıklarını Önler *150ml..
₺69,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX MASAJ YAĞI *Bel, Boyun Fıtığı *Kireçlenme, Romatizma *Diz, Baş Ağrıları *Siyatik *Varis, Burkulma *Ayakta Yanma *Kulunç *Adale Kas Ağrıları..
₺49,00
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SAÇ SAKAL SERUMU *Sakal Ve Bıyıklarda Problem Yaşayanlar *Sakal Ve Bıyıkları Seyrek Olanlar *Sakal Ve Bıyıkları Güçsüz Olanlar *Sakalların Az Ya da Boşluklu Çıkması *Sakal Ve Bıyıklarda Dökülme *Sakal Ve Bıyıklarda Bölgesel Dökülmeler *Sakal Kıran Tedavilerinde K..
₺59,00
CVS DN 7720 Tırnak Törpü Makinesi* Elektronik Tırnak Bakım Seti 3 Farklı Başlığa Sahiptir.* Bu Başlıklarla El ve Ayak Tırnaklarınızı Törpüleyebilir,Düzeltebilir ve Parlatabilirsiniz.* Cihaz 1 Adet Aa Pil İle Çalışmaktadır.* Bakımınızı Tamamlamak İçin Tırnak Bakım Yağı Kullanabilir ve Tırnaklarınızı..
₺30,00
Marka: Dermaderm
DERMADERM KAKAO YAĞLI ÇATLAK ÖNLEYİCİ KREM * Dermaderm Çatlak Önleyici Krem oluşmuş ve hamilelikte oluşabilecek çatlakların giderilmesine yardımcı olarak kullanılır.* Dermaderm Krem kakao, badem ve zeytin yağı özlerinden elde edilen yağlardan ve Omega 3, 6 bakımından zengin doğal bitki ö..
₺45,00
Marka: Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Gece Kremi* Cilt lekeleri çeşitli nedenlerle cilde rengini kazandıran pigmentlerin fazla üretiminden dolayı oluşurlar.* Genellikle lekeler güneş ışınlarına sürekli maruz kalan ciltte oluşur.* Cilt üzerinde oluşan çilde buna örnek teşkil eder. * Dermaderm Leke Kremi lekeye elv..
₺40,00
Marka: Dermaderm
Dermaderm Leke Giderici Gündüz Kremi* Leke oluşumunu engelleyen Arbutin ve bitki özleri ile üretilmiştir.* Genellikle yaz aylarında günesin etkisiyle oluşan lekelerin giderilmesinde kullanılır.* Cilt lekeleri yetersiz ve yanlış beslenme, genetik özelliklerimiz, hava koşulları(aşırı güneş v..
₺40,00
Dex 500ml Duş Jeli Night+75 ml Losyon* Büyüleyici Kokuların Eşlik Ettiği Kişisel Bakım Deneyimini Dex İle Keşfedin.* Dex Night, Silhat Ve Vanilya Kokulu Yoğun Parfümüyle Eşsiz Bir Duş Deneyimi Sunar.* Kişisel Hijyeninizi Derinlemesine Sağlarken Cildinize Bakım Yapar.* Cildinizi Nemlendirerek Bakım Y..
₺26,00
Marka: Dr. Honeywax
Dr. Honeywax Göz Çevresi KremiİÇİNDEKİLER: Kırkkilit Bitkisi, Acıbadem  Ekstraktı, Zeytinyağı, Aynısefa Yağı, , Bal Mumu.KULLANIMI: *Günde 2 defa düzenli olarak oda sıcaklığında uygulayınız. *Tüm cilt türleri için uygundur. *Kuru serin(30 C altında) ve direkt güneş ışığı almayan yerde sakl..
₺60,00
Marka: Dr. Honeywax
Dr. Honeywax Güneş Kremi İÇİNDEKİLER: Susam Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı, Kantaron Yağı, Zeytinyağı, Aloevera Bitkisi, Bal Mumu.KULLANIMI: *Günde 2 defa düzenli olarak oda sıcaklığında uygulayınız. *Tüm cilt türleri için uygundur. *Kuru serin(30 C altında) ve direkt güneş ışığı almayan yerde ..
₺60,00
Marka: Dr. Honeywax
Dr. Honeywax Nacsfd (Sedef) KremiİÇİNDEKİLER: Propolis Ekstraktı, Kantaron Ekstraktı, Şahdere Ekstraktı, Enginar Ekstraktı, Bal Mumu.KULLANIMI: *Günde 2 defa düzenli olarak oda sıcaklığında uygulayınız. *Tüm cilt türleri için uygundur. *Kuru serin(30 C altında) ve direkt güneş ışığı almayan yerd..
₺60,00
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 53 (5 Sayfa)