Menu
Your Cart
20% OFF on all products Shop now

Bitkisel Kremler

Brand: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI KREMİSedef Hastalık TedavisiUyuzKaşıntıya İyi GelirParmak Aralarındaki Yaralara..
₺60
Brand: Dermaderm
DERMADERM PİŞİK ÖNLEYİCİ KREM* Pişik oluşumuna yatkın, hassasiyeti yüksek ve pişik nedeniyle tahriş olmuş ciltlere özel bakım sağlar.* Formülünde bulunan çinko oksit ve badem yağı pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olur.* Özellikle bez bölgesinde oluşan pişiklerin giderilmesine yardımcı olur.* Isl..
₺40
Brand: Bitkimix
BİTKİMİX ALABALIK YAĞLI KREMBel, Boyun FıtığıKireçlenme, RomatizmaDiz, Baş AğrılarıSiyatikVaris, BurkulmaAyakta YanmaKulunçAdale Kas Ağrıları..
₺60
BİTKİMİX ALOEVERA ÖZLÜ KREMSivilceAkneCilt LekeleriCildi GençleştirirCildi RahatlatırCildi İyileştirir..
₺60
Brand: Bitkimix
BİTKİMİX ANTİ AGİNG KREMCilt Lekelerini GiderirGüneş Yanıklarını GiderirCiltteki Yaşlanmayı ÖnlerCildi Parlaklaştırıp BeyazlatırCildi BeslerCiltdeki Kırışıklıkları GiderirÖlü Derinin Atılması ..
₺129
Brand: Bitkimix
BİTKİMİX AT KESTANESİ KREMİHemoroit (Basur)VarisGöz Altı MorluklarıEklem Ağrıları..
₺60
Brand: Bitkimix
BİTKİMİX AYNISEFA KREMYara Ve Çatlakları GeçirirCildi NemlendirirKan Çıbanını GeçirirCiltteki yanıkları geçirirSivilce ve akneleri geçirirAlerji ve kaşıntıyı geçirirPişik oluşumunu azaltırÇilleri azaltır..
₺60
Brand: Bitkimix
BİTKİMİX MENEKŞE ÖZLÜ KREMEgzamaKaşıntıMantarParmak Arası YaralarınaCilt Bariyerini Güçlendirir..
₺60
Brand: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Buğday Yağlı* Yüksek oranda doğal bitkisel yağ içerir.* Buram buram doğallık kokan bu ürün, size şehrinizde yaşayabileceğiniz bir köy hayatı sunacak.* Bununla birlikte zengin formülasyonu ile cildinizi her an koruyup kollayacak.* Paraben, Parafin, Silikon, Ren..
₺45
Brand: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Çörek Otu Yağlı* Maksimum oranda doğal çörek otu yağı ihtiva eder.* Normal ciltlerde ihtiyacı olan bakımı sağlar ve ekstra esneklik kazandırır.* Bu krem ile birlikte çevrenize ışık saçacaksınız.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici, Hayvansal ürün, J..
₺45
Brand: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem - Kakao Yağlı* Yüksek seviyede ve uzun süreli nemlendirme yetisine sahip kakao yağını yüksek oranda ihtiva eder.* Bununla birlikte her adımı düşünülmüş formülasyonu sayesinde özellikle kuru ciltlerde olağan üstü bakım sağlar.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendirici..
₺45
Brand: Mecitefendi
Mecitefendi Doğal Krem -Organik Aloe Vera Özlü* Yüksek oranda organik aloe vera özü içerir.* Doğal aloe vera etkisi teninizi gün boyu ferah tutacak ve cildinizi besleyip, nemlendirip, güçlendirecek.* Hassas ciltler için kullanıma uygundur.* Paraben, Parafin, Silikon, Renklendiric..
₺45
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)