Menu
Your Cart

Bitkisel Şampuanlar

Bitkimix Ardıç Katranı Şampuanı
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARDIÇ KATRANI ŞAMPUANISedef Ve Egzama HastalıklarınaSaç Kökünü BeslerSaç Dökülmesini AzaltırSaç KaşıntısıSaçkıran..
₺49
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ARGAN ŞAMPUANISaç Ve Saç Derisini NemlendirirKepek Şikayetlerini GiderirSaçları Canlandırır, Onarır Ve De Daha Canlı Ve Gür Görünmelerini SağlarSaç Kırıklarını Onarır, Saçlara Doğal Bir Yumuşaklık VerirSaçı Uzatır..
₺49
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX KERATİN ŞAMPUANISaç Foliküllerinde Bulunan Protein Bağlarına FaydalıdırSaçları Parlak Ve Güçlü YaparSaç Dökülmelerini ÖnlerSaçları Nemli TutarSaçları Düz Ve Şık Tutar..
₺49
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SARIMSAK ŞAMPUANISaç Dökülmesini AzaltırSaç Derisine FaydalıdırSaçta Artış SağlarSaç Çıkmasına Yardımcı OlurSaçlar Daha Dolgun, Parlak Ve Sağlıklı Olur..
₺49
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX SİYAH SARIMSAK ŞAMPUANISaç Ve Sakal Çıkmasını Yardımcı OlurSaç Ve Saç Derisini KuvvetlendirirSaç Derisinde Oluşan Egzamaya İyi GelirSaç Kıran Tedavisine Karşı Olumlu Sonuç SağlarSaç Uzamasında Etkilidir..
₺49
Marka: Bitkimix
Bitkimix Bitki Özlü Zeytin Yağlı Şampuan* İşlem Görmüş; Kuru, Boyalı ve Yıpranmış Saçlar İçin Bakım Kompleksi* Pro+Vitamin B5, ph 5.5* Yoğun Bakım Kürü Şampuanın İçindedir.* 400 ml  ..
₺49
Harem’s Bıttım Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar,* Özel bitkisel yağ karışımları ve bıttım yağı sayesinde cilt, saç ve saç derisinin beslenmesin..
₺40
Harem’s Kil Özlü Şampuan* Keratin ve silk şampuan.* Doğanın bilimle buluştuğu formülümüzde, kullandığımız doğal bazlı hammaddeler, saçların ve saç derisinin hassas ve derinlemesine temizlenmesini sağlar.* Kil; demir, çinko, magnezyum, alüminyum, kalsiyum, silisyum gibi doğal minerallerden oluşmaktad..
₺40
Marka: Lacinia
Lacinia 5 İn 1 ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* Saç derisinde derinlemesine ve etkili bir temizlik sağlar.* Saç derisini dökülme karşıtı tedaviler için hazır hale getirir.* Doğal östrojen kaynağı Karayılan özü ile saça kökten etki eder ve saç dökülmesiyle savaşır. * Isırgan ve sarımsak özü ile sa..
₺45
Marka: Lacinia
Lacinia Argan Yağlı ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* İçeriğindeki argan yağı saçın gücünü geri kazanmasına yardımcı olur, dış etkenlere karşı korur.* İçeriğinde bulunan yüksek miktardaki E vitamini güçlü bir antioksidandır.* Güçlü E vitamini etkisiyle saç kökünün beslenmesine yardımcı olur.* Kan..
₺45
Marka: Lacinia
Lacinia Sarımsak & Ginseng ŞampuanÜRÜN BİLGİSİ* Saç, saç derisi ve saç kökünü derinlemesine besleyerek hücrelerini güçlendirmeye ve daha hızlı uzamasına yardımcı olur. * Saç dökülmesi problemini çözer.* Zayıf saçların kalınlaşıp hacim kazanmasını sağlar.* Yapılan araştırmalar yağ..
₺45
Marka: Bitkimix
Leafaction Ardıç Katranı Şampuanı 400 ml* Ardıç ağacının dal ve gövdesinin kuru olarak yakılmasından Ardıç Katranı elde edilir.* Bileşiminde ucucu yağ Rain ve Kadnen adı verilen bir Triterpen ve Fenol türevleri bulunur.* Ardıç Katranının sac kökü ve cilt problemlerinin giderilmesine yardıma olduğu b..
₺24
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 16 (2 Sayfa)