Menu
Your Cart

Bitkisel Macunlar

Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ÇAKŞIRLI MACUNErkeklerde Hareketli Ve Canlı Sperm Sayısını Artırır.İktidarsızlığı Tedavi EderZencefilli Macun Ve Çakşırlı Macun Beraber Kullanıldığında Kadınlarda Hormon Seviyesini DengelerÇocuğu Olmayanların Tedavisinde Etkilidir...
₺45
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX CİVANPERÇEMLİ MACUN(Bayanlara Özel)Menopoz Dönemindeki Rahatsızlıklarda Ağrı Ve Sancı Giderici Olarak KullanılırAdet DüzensizliğiKemik ErimesiRahim Ve İdrar Yolları İltihaplarında EtkilidirHormonal Bozukluklar Ve Miyon-Kist-Tümor Durumlarında EtkilidirUyku Düzenleyici Ve YatıştırıcıdırSor..
₺45
Bitkimix Çörekotu Zencefilli Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Çörekotu Zencefilli Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ÇÖREKOTLU ZENCEFİLLİ KARIŞIK BİTKİSEL MACUNAstım - Bronşit - Öksürük - Akciğer Tedavisinde EtkilidirBağışıklık Sistemini GüçlendirirSoğuk Algınlığını GiderirKalp Ve Beyin Damar Tıkanıklığı Tedavisinde EtkilidirGrip Sinüzit Ve Üst Solunum Yolları Enfeksiyonların Tedavisinde Etkilidir..
₺45
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX ENGİNARLI DEVEDİKENLİ KARIŞIK BİTKİSEL MACUNKaraciğer Yağlanmasında etkilidir.Hepatit (B ve C)'yi tedavi eder.Karaciğer Enzimlerinin Normale Dönmesini Sağlar..
₺45
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX HUŞ YAPRAKLI KARIŞIK BİTKİSEL MACUNEklem (İltihaplı) RomatizmasıKireçlenmeİdrar SöktürürÖdem SöktürürBöbrek Yetmezliğine İyi Gelir..
₺45
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX KARAHALİLELİ KARIŞIK BİTKİSEL MACUNBasuru (Hemoroid) Tedavi EderHazımsızlığı GiderirKalın Bağırsak İltihabını TemizlerBacaklarda Varise İyi Gelir..
₺45
Bitkimix Kudretnarlı Karışık Bitkisel Macun Bitkimix Kudretnarlı Karışık Bitkisel Macun
Çok Satanlar
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX KUDRETNARLI KARIŞIK BİTKİSEL MACUNÜlser - GastritMide ŞişkinliğiMide İltihabı - Asit FazlalığıMide EkşimesiKalın Bağırsak Yara Ve İltihabında12 Parmak Bağırsağı İltihabıSindirim Sisteminin Sağlıklı Çalışmasını Sağlar Hazmı KolaylaştırırMide Ve Bağırsaklardaki Gazları Alır..
₺45
Bitkimix Macun-i Mesir Karışık Bitkisel Macun
New Online Only
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX MACUN-İ MESİR KARIŞIK BİTKİSEL MACUN* Nezle, Grip ve Soğuk Algınlığına Karşı da Koruyucu* Mikrop Kırıcı* Mide Yatıştırıcı* Romatizma ve İltihap Giderici* İştah Açıcı* Süt Arttırıcı* İdrar Yolları Rahatsızlıklarını Giderici* Cinsel Gücü Arttırıcı* 420 gr..
₺45
Marka: Bitkimix
Bitkimix Sarı Kantaron Karışık Bitkisel MacunUyku Bozukluğunu GiderirStresten Kurtulmanızı SağlarRuh Hali Değişikliklerinde EtkilidirBitkisel Antidepresandır..
₺45
Marka: Bitkimix
BİTKİMİX YAKI OTLU KARIŞIK BİTKİSEL MACUNProstat Bezini KüçültürProstatı Tedavi EderSık İdrara Çıkmayı Önlerİdrar Yanmasını Giderir..
₺45
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)